Ballina / Lajme / Bota / Sulmohen policët para pallatit mbretëror ”Buckingham Palace ” në Londër
Loading...

Sulmohen policët para pallatit mbretëror ”Buckingham Palace ” në Londër

Gjatë mbrëmjes së sotme para pallatit mbretëror ” Buckingham Palace’’ janë sulmuar dy polic me thikë . Menjëherë ka arritur policia dhe autoambulanca.

Ndërsa vendi është lokalizuar nga forcat policore. Trupat janë bartur për në spitalin e Londrës. Ndërsa pallati ende vazhdon të jet i rrethuar nga policia. Afër vendit të ngjarjes ka edhe qytetar.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …