Ballina / Lajme / Kosovë / Sulmohen tre zyrtar policor
Loading...

Sulmohen tre zyrtar policor

Sipas një komunikate për media, dje në Zonën industriale në Prishtinë rreth orës 12:40 një mashkull i cili ishte në kërkim policor, gjatë arrestimit ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë, ka njoftuar policia në raportin e tyre.

Si pasojë tre zyrtarë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...