Ballina / Lajme / Kosovë / Sulmohet punëtori i KEDS-it autori në pranga
Loading...

Sulmohet punëtori i KEDS-it autori në pranga

Policia ka njoftuar se në Gllarevë të Klines është arrestuar një mashkull, pasi e ka rrahur një punëtor të KEDS-it.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …