Ballina / Show Bizz / “Sun um nal”, vjen së shpejti një super projekt nga Zeeni
Loading...

“Sun um nal”, vjen së shpejti një super projekt nga Zeeni

Së shpejti pritet të publikohet një super projekt i ri i këngëtarit Zeeni. Ai deri më tani ka realizuar shumë projekte por ky i riu pritet që të jetë më i miri dhe më i realizuari si një super projekt në mënyrë profesionale në karierën e tij.

Zeeni ka vendosur që këtë këngë ta titullojë ‘Sun um nal’. Kënga do jetë me tekst nga Zeeni ndërsa muzika nga H&X Music Rrahim Hoxhaj derisa videoklipi pritet të realizohet nga H&X Films kurse do të publikohet në platformën më të madhe shqiptare në youtube, ArkivaShqip.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...