Ballina / Show Bizz / Surpriza e Kënga Magjike 2017 : Genti Deda me Dj Rob Stuhia që po godet Show Bizin Shqiptar FOTOT-VIDEO
Loading...

Surpriza e Kënga Magjike 2017 : Genti Deda me Dj Rob Stuhia që po godet Show Bizin Shqiptar FOTOT-VIDEO

Kënga Magjike 2017 , një emision i drejtuar nga artisti i njohur i ekranit Ardit Gjebrea, edhe këtë vitë po korrë sukses e shikuëshmeri të madhe në krahasim me vitet e tjera.
Arsyeja është që ndryshe nga vitet e tjera këtë vitë ka si artist ashtu edhe këngë shumë cilsore qe jane paraqitur në konkurim!
Një nga këngët që po korrë sukses është dhe bashkëpunim mes 2 artisteve të rinjë , Genti Deda dhe Dj Rob me një këngë kushtuar dashurise teksti i se ciles është shkruar nga Rozana Radi!
Genti Deda është tashmë një artist i afirmuar për ekranin , pasi të gjithë e kemi ndjekur gjatë performancave të tij të shkelqyera tek X Faktor Albania , ku me talentin e tij arriti te rrembej vendin e dyte. Por të gjithë e njohim Gentin edhe nga përformancat e tij nëpër lokalet e kryeqytetit ku ai këndon live dhe na mahnit me talentin e tij.
Dj Rob është një producent dhe dj që ështe i ri për ekranin . Pasioni dhe talenti i tij për muziken është dalluar që kur ai ishte 16 vjec dhe punonte si Dj, dhe ky pasion ka evoluar me kohen derisa ai sot gjendet në clubet e ndryshme të Tiranes duke performuar si Dj.
Kohën me të madhe ia kushton studios muzikore duke krijuar keshtu muzike të reja dhe duket bashkpunuar me artiste të njohur!

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...