Ballina / Show Bizz / Muzike / Sylejman Zogaj sjell projektin e ri “Syt e Zi” (Video)
Loading...

Sylejman Zogaj sjell projektin e ri “Syt e Zi” (Video)

Kengtari njohur Sylejman Zogaj sjell projektin e ri Syt e Zi .

Ai njihet si kengtari me i mir i zhandrit tallava dhe popullore ai kohet e fundit eshte duke u marrur me projekte te ti !

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Dy Krena” Super projekti muzikor nga Reeezy (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...