Ballina / Show Bizz / “Symbol dashni” e Kleyt bëhet hit (Video)
Loading...

“Symbol dashni” e Kleyt bëhet hit (Video)

Një këngë plot dashuri dhe një fabul interesante ka publikuar Kley, këngëtari i ri që karierën e tij profesionale e ka nisur tashmë duke i vënë vetes një barë të rëndë për të krijuar vetëm hite. Kjo këngë i dedikohet dashurisë si një simbol që Kley thotë se është e çmuar. Ky nuk do jetë projekti i fundit i tij pasiqë së shpejti paralajmëron shumë mega projekte të cilat do shndërohen në hite. Ndërsa për të dëgjuar këngën e tij të fundit mjafton të klikohet në vazhdim:

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...