Ballina / Tag Archives: Ardian Limanmera

Tag Archives: Ardian Limanmera

Ardian Limanmera, këngëtari më i kërkuar në Kosovë për këtë sezonë 2019 (Foto/Video)

Ardian Limanmera është këngëtari më i kërkuar i Kosoves për sezonin 2019. Siç mund të vërehet në postimet e tij në rrjetet sociale pothuajse çdo natë performon në dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Ka kohë që Ardiani është aktiv në mbrëmje dhe dasma, por sezonin 2018 siç duket thyen …

Lexo më shumë