Ballina / Tag Archives: Fjolla Morina

Tag Archives: Fjolla Morina

Fjolla Morina me dedikim në rrjetet sociale: Sot po e pi një gotë për ty (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë mjaft aktive muajve të fundit me koncerte dhe projekte të reja. Ajo ka qëndruar më shumë në Tiranë, pasi garoi edhe në festivalin “Kënga Magjike”, ku arriti deri në gjysmëfinale. Fjolla është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat …

Lexo më shumë

Kur të gjithë e kanë ftohtë, Fjolla Morina zhvishet në xhakuzi

Këto ditë temperaturat kanë pësuar rënie, kjo për shkak të reshjeve të shiut dhe borës. Por, këto temperatura nuk e kanë penguar Fjolla Morinën të zhvishet në bikini dhe të relaksohet, shkruan lajmi.net. Vikendet janë ditët kur e gjithë familja bëhen bashkë dhe kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit, këngëtarja ka marrë …

Lexo më shumë
Loading...