Ballina / Tag Archives: Getinjo

Tag Archives: Getinjo

Pas rastit të paprecedentë të Florencit, rrëfehet Getinjo: Edhe unë e kam përjetuar tmerrin e burgjeve në Evropë (Foto)

Është ndarë nga jeta Florenc Beqiraj, shkodrani i cili qëndronte azil në Francë dhe përfundoi i masakruar në një nga burgjet e Marsejës. Atij dje iu hoqën aparaturat artificale, ngase mundësia për shërim total ishte komplet e pamundur! Për vdekjen e tij kanë reaguar shumë figura publike, të cilat e …

Lexo më shumë