Ballina / Tag Archives: Labinot Rexha

Tag Archives: Labinot Rexha

Labinot Rexha nuk ka të ndalur, lanson këngën e tij më të re (Video)!

Këngëtari Rahovecas nuk ka të ndalur së publikuari këngët e tij, është ndër këngëtarët më aktiv në tregun e muzikës në trojet shqipëtare, një këngëtar që njihet për zërin e tij si dhe bashkpunime të shumta. Së fundmi këngëtari i njohur Labinot Rexha, ka publikuar këngën e tij më të re, bëhet …

Lexo më shumë
Loading...