Ballina / Tag Archives: Luan Kryeziu

Tag Archives: Luan Kryeziu

Filmi “Heroi” shfaqet në 20 vjetorin e Epopesë së Jezercit ne Ferizaj

Filmi “Heroi” me skenar dhe regji të Luan Kryeziut do të shfaqet nesër në ora 20:00 në Teatrin e Qytetit të Ferizajt, “Adriana Abdullahu”. Filmi shfaqet në kuadër të 20 vjetorit të manifestimit “Epopeja e Jezercit”, që organizohet nga Komuna e Ferizajt në kujtim të luftës së UÇK-së.. Përveç këtij …

Lexo më shumë