Ballina / Show Bizz / Taulant Xhaka bëhet romantik, publikon një imazh të së dashurës (Foto)
Loading...

Taulant Xhaka bëhet romantik, publikon një imazh të së dashurës (Foto)

Ditë më parë u bë e ditur se futbollisti i kombëtares shqiptare më nuk është ‘single’.

Është fjala për Taulant Xhakën, i cili ka vendosur si duket të ndajë pjesën e mbetur të jetës me një bukuroshe.

Këtë e ka vërtetuar mbrëmë duke publikuar një fotografi të së dashurës, e cila quhet Arbnora.

Ky gjest përbën herën e parë që lojtari e konfirmon vetë lidhjen edhe në rrjete sociale.

Megjithatë, ka shumë informacione se kush është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën lojtarit të Baselit.

Ndryshe, vëllai i Taulantit, Graniti tashmë është fejuar me Leonita Lekajn. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...