Ballina / Show Bizz / Muzike / Tayna vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit
Loading...

Tayna vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

Këngëtarja shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar gjithandej.

Bukuroshja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, derisa tërheq vëmendje me fotografitë që publikon.

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit të realizuar në Itali, ku në plan të parë ka vënë të pasmet e saj.

Doruntina ditë më parë ndoqi nga afër koncertin e Malumas në Itali, me ç’rast ka shijuar edhe disa ditë pushimi atje.

Ndryshe, “Caliente” mbetet projekti i fundit i publikuar nga këngëtarja Shala dhe në YouTube numëron mbi nëntë milionë shikime. /Zbulimi/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...