Ballina / Uncategorized / “ Te ndjej” Super projekti muzikor nga Antonio (Foto-Video)
Loading...

“ Te ndjej” Super projekti muzikor nga Antonio (Foto-Video)

Antonio tani është këngëtar i afirmuar në industrin muzikore shqiptare. Pas balades së suksesëshme “ te pres” tani Antonio rikthehet me një super projekt muzikor . “Të ndjej” mban titullin projekti i ri muzikore, kënga mban ritme latine dhe është punuar nga kompuzitori B2N ndersa klipi është punuar nga një produsion Francez, me kualitet , montazh dhe korografi shume cilsore. Kënga e re premieren ekskluzive e ka pasur ne kanalin e ArkivaShqip në youtube kanal ky me mbi 3,3 milion subscribe
 https://www.youtube.com/watch?v=xi7VaRS77Ms&fbclid=IwAR3duERAs8mjOShWEEWIMPSzaOUiRMbFLI_Vhdyr99lase_UPMg5t1CR_go

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Jam djal i ri” nga Berat Alili (Foto-Vido)

Një këngë plot ritem sapo është publikuar ne youtube. Berat Alili pas disa projekteve shumë …

Loading...