Ballina / Lajme / Kosovë / Tenton të vetvritet 24 vjeçarja me iniciale A.K
Loading...

Tenton të vetvritet 24 vjeçarja me iniciale A.K

Në mesnatë rreth ores 3:30 në Shkup, është hedhur nga dritarja e katit të lartë një 24 vjeçare me iniciale A. K.

Dëshmitari i cili e kishte par ngjarjen e ka lajmëruar policin, ndërsa në vendngjarje menjëherë ka arritur edhe autoambulanca. Vajza është dërguar në emergjencen e Shkupit, ndërsa mjekët bëjë me dije se pacientja ështe në gjendje të rëndë.

Deri më tani askush nuk e din shkakun e tentimvrasjes, ndërsa policia po miret me rastin.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...