Ballina / Lajme / Bota / Tërmet në Itali, një i vdekur e shtatë të zhdukur
Loading...

Tërmet në Itali, një i vdekur e shtatë të zhdukur

Një tërmet me magnitudë 3.6 ballë i shkallës Rihter u regjistrua mbrëmjen e sotme në ishullin Iskia në Itali.

Një grua raportohet e vdekur ndërsa 7 persona rezultojnë të humbur mes gërmadhave.

Mes tyre janë dhe tre fëmijë.

Deri tani flitet për 25 të plagosur.

/GazetaExpress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...