Ballina / Lajme / Kosovë / Thaçi denon sulmin ndaj zonjes Stavileci
Loading...

Thaçi denon sulmin ndaj zonjes Stavileci

Kryeministri Hashim Thaçi ka shprehur keqardhje, ndaj sulmit të zonjes Stavilesi. Ndërsa ky akt nuk i shqetëson vetëm familjen Stavileci por të gjithë qytetarët ka shkruar në Facebook.

Postimi i Plotë.

Shpreh keqardhje për sulmin e ulët dhe qyqar ndaj zonjës Stavileci, bashkëshortes së ministrit Blerand Stavileci.

Ky akt barbar nuk e shqetëson vetëm familjen Stavileci, por gjithë qytetarët tanë.

Nga organet përkatëse kërkojmë që sulmuesit e dhunshëm sa më parë të dalin para drejtësisë. HTH

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...