Ballina / Lajme / Bota / Thaçi takohet me Kryesuesin e Dhomës së Përfaqësuesve të Parlamentit të Kanadasë Geoff Regan
Loading...

Thaçi takohet me Kryesuesin e Dhomës së Përfaqësuesve të Parlamentit të Kanadasë Geoff Regan

Me Kryesuesin e Dhomës së Përfaqësuesve të Parlamentit të Kanadasë, Geoff Regan, ndamë bindjen e njëjtë se Kosova dhe Kanadaja duhet ta thellojnë bashkëpunimin edhe më shumë.

Biseduam për të kaluarën, të ardhmen dhe për vlerat që na bashkojnë si popuj. Dikur na pritën si refugjatë, kurse tash na presin si partner.Ka shkruar  në facebook presidenti i Kosovës z. Hashim Thaçi.

/MegaPress.al/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …