Ballina / Lajme / Kosovë / Thaçi: Ulrike Lunaçek zë i Kosovës në Bruksel
Loading...

Thaçi: Ulrike Lunaçek zë i Kosovës në Bruksel

Eurodeputetja Ulrike Lunaçek ka qenë zë i Kosovës në Bruksel dhe i Brukselit në Kosovë.

Sot, në vizitën e saj të fundit si raportuese, e falënderova atë për mbështetjen dhe rolin e saj të sinqertë dhe konstruktiv.

Eurodeputetja Lunaçek do të mbetet përgjithmonë mike e Kosovës! HTH Ka shkruar presidenti i Kosovës në rrjetin social në Facebook.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …