Ballina / Lajme / Kosovë / Thaçi: Uron lojtarët e Kosovës për fitoren kundër Estonisë
Loading...

Thaçi: Uron lojtarët e Kosovës për fitoren kundër Estonisë

Presidenti iRepublikes së Kosovës Hashim Thaçi uron lojtarët e Kosovës për fitoren e tyre kunder Estonisë me rezultat 75: 69 pikë.  Fitoren e tyre e quan ” Sukses historik”

Postimi i plotë:

Kosova, pjesë e ndeshjeve kualifikuese për Botërorin “Kina 2019” në basketboll. Urime lojtarëve dhe stafit të përfaqësueses për këtë sukses historik.HTH

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...