Ballina / Sport / Therret me thikë futbollisti shqiptar

Therret me thikë futbollisti shqiptar

Aldi Shpijati 21 vjeç, luan futboll për skuadrën e Arcetanos në kategoritë e ulëta të futbollit italian është goditur me thikë. Shpijati është goditur me thikë në gjoks dhe në bark afër parkingut në Reggio Emilia,  qytezën Scandiao.

Futbollisti shqiptar është njëri nga më të mirët në skuadër. Ekipi mjekësor kan intervenuar menjëherë dhe janë duke e mbajtu në jetë Aldin në spitalin Santa Maria Nuova . Policia italiane kan marur disa video të parkingut dhe janë duke i zgjeruar hetimet në lidhje me rastin.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Hazard refuzon vazhdimin e kontratës me Chelsean

Ylli belg, Eden Hazard ka refuzuar të jet pjesë e Chelsea, pasi që dëshira e …