Ballina / Sport / Therret me thikë futbollisti shqiptar
Loading...

Therret me thikë futbollisti shqiptar

Aldi Shpijati 21 vjeç, luan futboll për skuadrën e Arcetanos në kategoritë e ulëta të futbollit italian është goditur me thikë. Shpijati është goditur me thikë në gjoks dhe në bark afër parkingut në Reggio Emilia,  qytezën Scandiao.

Futbollisti shqiptar është njëri nga më të mirët në skuadër. Ekipi mjekësor kan intervenuar menjëherë dhe janë duke e mbajtu në jetë Aldin në spitalin Santa Maria Nuova . Policia italiane kan marur disa video të parkingut dhe janë duke i zgjeruar hetimet në lidhje me rastin.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …