Ballina / Lajme / Kosovë / Therret një i ri me thikë në Ferizaj
Loading...

Therret një i ri me thikë në Ferizaj

Një i mitur nga Ferizaj ka goditur me thikë shokun e tij pas një zënke që kishin disa ditë. Viktima  është duke u trajtuar në QKUK , ndërsa policia ka arrestuar personin në fjalë.

Shkaqet që kan bërë deri të konflikti ende nuk dihet, me rastin është duke u marur Prokurori.

 

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...