Ballina / World / Sports / Tifozët serb nuk e shikojnë kurrë futbollin si sport, shikoni çfarë postojnë për Skënderbeun (FOTO)
Loading...

Tifozët serb nuk e shikojnë kurrë futbollin si sport, shikoni çfarë postojnë për Skënderbeun (FOTO)

Me të mësuar se dy skuadrat njëra shqiptare dhe tjetra serbe, dotë përballeshin në Europa League ka plasur një luftë tjetër por këtë herë në mediat sociale.

Tifozerisë shqiptare dhe nga tifozet serbë, kanë postuar komente për sfidën Skënderbeu – Partizani i Beogradit.

Në faqen zyrtare të Skëndërbeut një serb ka postuar një foto ku ka kërcënuar me vdekje. Edhe pse fotoja e postuar nga ai nuk ka lidhje as futbollin, serbët kanë treguar se pavarësisht çdo kohe dhe kompeticioni, ata futbollin nuk e kuptojnë kurrë si një sport me plot vlera. /albeu.com/

 

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …