Ballina / Lajme / Kosovë / Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë (FOTO)
Loading...

Tmerri nuk ka fund për Amerikën, NASA publikon foton. Ja çfarë do të ndodhë (FOTO)

NASA ka publikuar një foto satelitore të uraganeve Katia, Irma dhe Jose në Karaibe dhe Gjirin e Meksikës.

Qendra nacionale amerikane për uragane (NHC) beson se të tre uraganet kanë potencial të godasin territorin amerikan në të njëjtën kohë.
 Fotografia është bërë nga sateliti Suomi NPP dhe tregon se si duken Majami dhe Florida Jugore derisa uragani Irma po afrohet drejt tyre.

/tetovasot/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...