Ballina / Lajme / Tmerrohet taksisti në Pukë/ E mori në makinë për ta ndihmuar, ai i nxjerr kaçavidën dhe …

Tmerrohet taksisti në Pukë/ E mori në makinë për ta ndihmuar, ai i nxjerr kaçavidën dhe …

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pukës, pasi një hajdut ka kërcënuar shoferin e një automjeti për ta grabitur.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Vau i Dejës-Pukë, ku shoferi M.Ndoci mori autorin në fjalë në makinë për ta shoqëruar.

Por në fakt, ai ka nxjerrë kaçavidën duke e kërcënuar që t’i marrë paratë. Autori, i cili është identifikuar nga policia dhe është shpallur në kërkim, ka marrë një sasi lekësh dhe eurosh.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të situatës.

/syri.net/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Aktivistja shqiptare,mes Europes:Shoqatat globaliste serbe te grave, s’njohin viktimat e dhunes seksuale te Kosoves.

Pas një konference në Bruksel për sigurine e shteteve me rastin e 10 Vjetorit të …