Ballina / Sport / Torino – Sassuolo 3:0 ( Foto)
Loading...

Torino – Sassuolo 3:0 ( Foto)

Torino mposht  Sassuolo 3:0. Golat i shenuan Belotti  në minutin 44’ , Ljajic  shenon në minuten  84’ndërsa nuk e lëshoi mundësinë e një goli edhe Obi në minute 88’ cili shenoi golin përfundimtar të lojes.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...