Ballina / World / Sports / Torino për Belottin dhe nga Chelsea kërkon të njëjtën shumë sa i kërkoi Milanit
Loading...

Torino për Belottin dhe nga Chelsea kërkon të njëjtën shumë sa i kërkoi Milanit

Sipas The Sun, Chelsea ka bërë një ofertë prej 63 milionë dollarësh për Andrea Belotti.

Antonio Conte është i gatshëm të shtojë një tjetër sulmues në skuadrën e tij përpara largimit në dukje të pashmangshëm të Diego Costa, pavarësisht ardhjes së Alvaro Morata. Por Blut do të mund të duhet ta rrisinofertën për Belottin pasi klubi i tij beson se ylli i tyre ka një vlerë prej 88 milionë paund, përcjell Albeu.com.

Ekipi i Contes dëshiron dhe 3-4 zyrtarizime të reja dhe ka një buxhet prej 150 milionë eurosh dhe nuk mendohet se 100 prej tyre do ti ofronte për Belottin. /albeu/

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …

Loading...