Ballina / Stili / Sport / Fitness / Traineri nga Prizreni Valon Faiku,nuk ka të ndalur drejt sukseseve në fitness & bodybuilding
Loading...

Traineri nga Prizreni Valon Faiku,nuk ka të ndalur drejt sukseseve në fitness & bodybuilding

Traineri nga Prizreni Valon Faiku,nuk ka të ndalur drejt sukseseve në fitness & bodybuilding,

Punon si Trainer në Qendren mè të madhe në Prizren Gold Gym i cila plotson gjitha standardet si fitness modern me paisje model 2017,

Suksesi në këtë palestër nuk do ju mungoj edhe fal programeve dhe kshillave të Trainerit personal Valon Faiku.

Valoni pèrndryshe me këtë sport ka filluar nga viti 2003, dhe është trainer i Licensuar nga Federata e Bodybuildingut të Kosovës qka të themi tjetër ushtroni me valonin sepse suksesin e keni të garantuar.

Ndër klientat e tij është edhe Bled Memaj i cili këtë vit arriti të bëhet kampion në kategorin fitness model në kosovë dhe kampion apsolut ballkanik kategorin fitness model.

Bled Memaj thot se fal trainerit të tij Valon Faiku arriti të jet kampion apsolut./MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.