Ballina / Stili / Sport / Fitness / Trajneri Valon Faiku i cili po thyen të gjitha rekordet në Kosovë me sukseset e ti (Foto)
Loading...

Trajneri Valon Faiku i cili po thyen të gjitha rekordet në Kosovë me sukseset e ti (Foto)

Traineri nga Prizreni Valon Faiku,nuk ka të ndalur drejt sukseseve në fitness & bodybuilding

Traineri nga Prizreni Valon Faiku,nuk ka të ndalur drejt sukseseve në fitness & bodybuilding, punon si Trainer në Qendren mè të madhe në Prizren Gold Gym i cila plotson gjitha standardet si fitness moderrn me pahisje model 2017,

Suksesi në këtë palestër nuk do ju mungoj edhe fal programeve dhe kshillave të Trainerit Personal Valon faiku, Valoni pèrndryshe me këtë sport ka filluar nga viti 2003, dhe është trainer i Licensuar nga Federata e Bodybuildingut të Kosovës qka të themi tjetër ushtroni me valonin sepse suksesin e keni të garantuar.

Me që të rinjtë dita ditës po synojnë një fizik të mirë dhe sistem të shëndetshëm jetese, Valoni është shembull konkret për tu ndjekur sa i përket synimit të tillë./MegaPress/

  

 

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.