Ballina / Femra / Trendi i çizmeve këtë sezon (FOTO)
Loading...

Trendi i çizmeve këtë sezon (FOTO)

Me taka të larta ose edhe më të ulëta e praktike, me material lëkure, kamoshi ose edhe prej një materiali më të hollë, çizmet deri tek kyçi i këmbës “Ankle boots” do të jenë këpucët tuaja më të dashura të sezonit vjeshtë-dimër!

Fashionista, ose jo! Shfletoni galerinë dhe njihuni me modelet më trendy në qarkullim të këtyre këpucëve për vjeshtë! Ja se çfarë modelesh kemi përzgjedhur për ju!/syri.net/

/TetovaNews/

Shikoni gjithashtu

Maskë për fytyrë me mjaltë dhe kamomil

Përbërsit 3 qese kamomil Du lugë gjele mjaltë Fillimisht vendosni në një enë pak ujë …