Ballina / Sport / Trepça ’89 zhvillon stërvitjen e fundit para debutimit në Ligën e Kampionëve (Foto)
Loading...

Trepça ’89 zhvillon stërvitjen e fundit para debutimit në Ligën e Kampionëve (Foto)

Kampioni i Kosovës, Trepça ’89, sot ka arritur në Ishujt Faroe ku edhe do ta bëjë debutimin në Ligën e Kampionëve.

Trepça ’89 do të përballet me kampionin e këtij vendi FC Vikingur Gota

Seanca stërvitore është zhvilluar në stadiumin ku do të luhet ndeshja e parë kualifikuese.

Trepça ’89 duke stërvitur në stadiumin ‘Torshavn’

Sipas menaxherit të klubit, Hamdi Zeka, udhëtimi dhe akomodimi në hotel ka shkuar perfekt, ndërsa presin rezultat pozitiv nga kjo ndeshje.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00.

Kampionët e Kosovë presin rezultat pozitiv (Foto: Trepça ’89)

Ndërsa sa i përket ndeshjes kthyese mes Trepça’89 dhe Vikingur Gota, ajo do të zhvillohet me 4 korrik nga 18:00. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...