Ballina / Sport / Trepça ’89 zhvillon stërvitjen e fundit para debutimit në Ligën e Kampionëve (Foto)
Loading...

Trepça ’89 zhvillon stërvitjen e fundit para debutimit në Ligën e Kampionëve (Foto)

Kampioni i Kosovës, Trepça ’89, sot ka arritur në Ishujt Faroe ku edhe do ta bëjë debutimin në Ligën e Kampionëve.

Trepça ’89 do të përballet me kampionin e këtij vendi FC Vikingur Gota

Seanca stërvitore është zhvilluar në stadiumin ku do të luhet ndeshja e parë kualifikuese.

Trepça ’89 duke stërvitur në stadiumin ‘Torshavn’

Sipas menaxherit të klubit, Hamdi Zeka, udhëtimi dhe akomodimi në hotel ka shkuar perfekt, ndërsa presin rezultat pozitiv nga kjo ndeshje.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00.

Kampionët e Kosovë presin rezultat pozitiv (Foto: Trepça ’89)

Ndërsa sa i përket ndeshjes kthyese mes Trepça’89 dhe Vikingur Gota, ajo do të zhvillohet me 4 korrik nga 18:00. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

12 Komentet

 1. 替音波淨膚儀設計的洗面慕斯質地綿密。

 2. flormar 【眼部彩妝】夢遊基安蒂極致防水眼線液 VINYL WATERPROOF DIPLINER的商品介紹 flormar,眼部彩妝,夢遊基安蒂極致防水眼線液 VINYL WATERPROOF DIPLINER

 3. LUX 麗仕 【身體沐浴系列】麗仕柔嫩沐浴乳─水嫩護膚 Soft kiss的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 LUX 麗仕,身體沐浴系列,麗仕柔嫩沐浴乳─水嫩護膚 Soft kiss

 4. 明顯淡化皺紋,結合全新的撫平力量。

 5. 適合一般至油性肌膚的控油洗面膠。

 6. MAISON KITSUNÉ 2015年春夏「Spring Shake」聯乘系列 清新淘氣 – STYLE-TIPS.COM 為迎接春夏季的來臨,Maison Kitsuné特意推出2015年…

 7. LIERAC 法國黎瑞 【抗老控油系列】仙人掌嫩膚舒緩精華的商品介紹 LIERAC 法國黎瑞,抗老控油系列,仙人掌嫩膚舒緩精華

 8. Zenit St Petersburg are pressing to convince Manuel Pellegrini to join them in the summer. The 62-year-old Chilean is leaving Manchester City to be replaced by Pep Guardiola. Zenit St Petersburg chase the departing Manuel Pellegrini as the Russian side prepare to part ways with Andre Villas-Boas

 9. I feel that is one of the so much important information for me. And i’m happy reading your article. But wanna statement on few general issues, The web site taste is perfect, the articles is actually great : D. Excellent activity, cheers

 10. Read our in-depth iPhone XS Max review
  Read our hands-on iPhone XR review
  link
  Read our hands-on Apple Watch 4 review
  iPhone XS price and release date
  iPhone XS

 11. Read our in-depth iPhone XS Max review
  Read our hands-on iPhone XR review
  link
  Read our hands-on Apple Watch 4 review
  iPhone XS price and release date
  iPhone XS

 12. Salute Very useful advice within this post! It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a lot for sharing! link – http://tinyurl.com/yylx98y9

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...