Ballina / Show Bizz / Muzike / Tringa Rexhepi prezanton një super këngë në shqip
Loading...

Tringa Rexhepi prezanton një super këngë në shqip

Ajo është një artiste me disa talente dhe që njihet jo vetëm në botën shqiptare por edhe atje ku jeton e më larg. Kjo është Tringa Rexhepi që sapo ka publikuar këngën e saj të parë në gjuhën shqipe ku pjesën më të madhe të këtij projekti e ka menduar dhe realizuar vetë ajo. Kënga mban titullin “Pa ty” dhe nëse e dëgjoni një herë ia vlen ta ridëgjoni e ta bëni pjesë të këngëve vërtetë profesionale të kësaj vere. Kënga dhe klipi kanë nisur të dëgjohet shumë dhe të marrë komente pozitive edhe nga dëgjuesit e huaj.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …