Ballina / Teknologji / Unaza e zgjuar ORII ( Video )
Loading...

Unaza e zgjuar ORII ( Video )

Një unazë e zgjuar që ju lejon të bëni telefonata dhe të kontrolloni telefonin tuaj duke prekur veshun tuaj. Një mënyrë të  thjeshtë për të eliminuar lodhjen.

Përveq unazes ORII, mundëson që mikrofonin ta vendosni edhe në rripin e ores. E veçanta e ORII-s është sepse mund të ndihmojë njerëzit e verbër ose të shurdhët që të përdorin dhe të komunikojnë me smartphoneun e tyre.

ORII Smart Ring është e pajisur me një kufje Bluetooth, e cila është e pajisur me një altoparlantë të dyfishtë, e cila qëndron e ndezur në mënyrë të pandërprerë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Dalin në shitje modelet më të reja Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Samsung Galaxy S9 dhe S9+ vijnë me ekran Infinity Super AMOLED me rezoulicon Quad HD.  …