Ballina / Lajme / Kosovë / Ushtarët skocez urojnë 10 vjetorin e pavarsisë së Kosovës në mënyrë të veçantë
Loading...

Ushtarët skocez urojnë 10 vjetorin e pavarsisë së Kosovës në mënyrë të veçantë

Urime të shumëta në dhjetë vjetorin e pavarsië së Kosovës janë duke ardhur nga shtetet e huaja. Ndërsa urim të veçantë dhe krejtësisht ndryshe Kosoven e uruan ushtarët skocez të  udhëhequr  nga nëntogeri Ismail Hoxha.

 

KSF and British Army cadets wish Kosovo happy anniversary

From Scotland, happy anniversary Kosovo! Kosovo Security Force officer Lt Ismail Hoxha, and the British Army cadets he is training, send their greetings.#UKandKosovo#Kosova10#Kosovo10

Posted by British Embassy, Pristina on Donnerstag, 15. Februar 2018

 

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …