Ballina / Show Bizz / Vajza Super Seksi nga Peja që po qmend të gjithë me format përfekte dhe vokalin briland FOTO-VIDEO
Loading...

Vajza Super Seksi nga Peja që po qmend të gjithë me format përfekte dhe vokalin briland FOTO-VIDEO

E bukur, super seksi e mbi të gjitha shumë e talentuar. Kjo është Pejanja që po i qmend të gjithë jo vetëm me forma përfekte po dhe me fuqin e vokalit që posedo .
Gylten Berisha- Gyli është këngëtarja e cila po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare. Vokali i fuqishëm po dhe shumë i ngrohët ka bërë të mundur që Gyli të jetë një nder atrtistet më të kërkuara të muzikes Live.

Kënga e fundit nga Gyli realisht është një projekt shumë i veqant i artistes në fjalë, kënga mban titullin -Hajde ti me mu -kjo është këngë me një tekëst gjysëm shqip dhe gjysëm Gjermanisht. Menjëher pas lansimit në kanalin muzikore në youtube kënga është vërshuar nga klikimet dhe komentet pozitive. Epo kur kemi bashkimin e formav përfekte, talentit dhe punës së palodhëshme për sukses sigurisht që kemi rezultatin e pritur dhe suksesin e padisuktueshem.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …