Ballina / Show Bizz / Valon Biba Lanson Klipin E Këngës “E Lyp Zemra” Të Xhiruar Në Pragë
Loading...

Valon Biba Lanson Klipin E Këngës “E Lyp Zemra” Të Xhiruar Në Pragë

“E lyp zemra” është titulli i këngës më të re të Valon Bibës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Vetë këngëtari është kujdesur për muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar së bashku me reperin e njohur, Gjiko.

Sa i përket ‘beat-it’, miksimit dhe masterizimit, për këtë pjesë është kujdesur producenti i shumë hiteve, Nurteel.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Privefilms, derisa shpërndarja është bërë nga VDsounds.

Xhirimet e videoklipit janë realizuar në Pragë dhe projekti i ri i Valonit pritet të pëlqehet nga fansat e tij. /Telegrafi/Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...