Ballina / Show Bizz / Valon Karaliti nga moda dhe filmi në pasion për makinat e shrenjta
Loading...

Valon Karaliti nga moda dhe filmi në pasion për makinat e shrenjta

Atë e sheh gjithmonë mes personazheve të njohur jo vetëm shqiptarë por edhe të huaj, por edhe me makinat më të bukura. Ky është djaloshi me origjinë nga Kosova por që jeton në Zvicër Valon Karaliti, të cilën e kemi njohur më herët si model por edhe si aktor, e tashmë ai përvec se merret me biznesin e babait të tij, e shesh shpesh herë me këngëtarin e susksesshëm të momenteve Butrint Imeri, por mësojnë se janë shumë miq të mirë me njëri-tjetrin, natyrisht hypur në makinat më luksoze. Por jo vetëm makinat e shtrenjta dhe unike janë pasioni i Valonit, por edhe stili i veshjes së tij që duket gjithmonë në trend. Ndërsa ai ka miqësi të mirë edhe me reperët e njohur si: Noizy dhe Gold Ag, madje ka qenë edhe protaginist me ta në filmin e njohur shqiptar “Zori”.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …