Ballina / Show Bizz / Muzike / Valton Krasniqi sjell hitin e radhës “My Liebe”
Loading...

Valton Krasniqi sjell hitin e radhës “My Liebe”

Që ditën e parë që nisi të këndojë, talenti i tij njohu vetëm suksese dhe u prit me duartrokitje. Emër tashmë i njohur dhe i dashur nga të gjithë. Vlerësohet për zërin, gjallërinë dhe atmoaferen e pa krahasueshme qe krijon. Nuk i mungon as stili i veçantë e ndryshe.

Pak ditë më parë ka publikuar edhe klipin “ My Liebe” . Kënga po pritet  mjaft mirë nga fansat e Valtonit.

 

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...