Ballina / Show Bizz / Valtoni tani hitet e tij edhe në version akustik
Loading...

Valtoni tani hitet e tij edhe në version akustik

Ai është një artist unik dhe ka vite që suksesin e tij e ka treguar jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në europë dhe ka shumë hite në treg. Po flasim për këngëtarin Valton Krasniqi i cili këtë fillim vit ka dashur të sjellë një mënyrë të pastër e origjinale hitet e tij në versionin akustik duke realizuar dhe video nga First Channel. Kjo është edhe arsyeja pse artisti ishte këto ditë në Kosovë, ndërsa këngët me videot përkatëse kanë nisur të pëlqehen shumë edhe në kanalin e tij muzikor. Për këtë ide ai ka bashkëpuniar në kitarë me Ajnur, në piano me Rahman Kryeziu dhe klarinet Severgjan Emini. Ndërsa Valtoni vazhdon të jetë një prej artistëve më aktiv në skenën muzikore.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …