Ballina / Show Bizz / Vani Gjuzi – Këngëtari Tiranas që solli Hitin e vitit 2017 FOTOT-VIDEO
Loading...

Vani Gjuzi – Këngëtari Tiranas që solli Hitin e vitit 2017 FOTOT-VIDEO

Stina e verës është stina më e nxet e vitit mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor.

Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur behet fjalë për vokal nje nderë artistet i cila gjatë gjithë sezonit këndo Live është Vani Gjuzi

.

Këngëtari në fjalë atero në një treg të sigurt , ai është 100% e angazhuar me mbremje muzikore ne gjitha trojet shqiptare dhe ne Europe..

Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Vani Gjuzi të jetë një nga këngëtaret më të kërkuar .

Kënga e re nga Vani Gjuzi mban titullin “Kadal Kadal” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( MaxProductionAL) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive .
Po ashtu Vani kendo dhe kenge të Shqiperis se mesme nëpër sofra kudo në trojet Shqipetare. Vani është një Tiranas i vjeter ku këto këngë ja ka mesuar Baba Nuri.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …