Ballina / Lajme / Kosovë / Vazhdon djegia e maleve në Vushtrri (FOTO)
Loading...

Vazhdon djegia e maleve në Vushtrri (FOTO)

Ditë më parë pas intervenimit nga zjarrëfiksat u arrit të ndalet zjarri në disa vatra të ndryshme por si duket ende nuk janë ndalur të gjitha vatrat me zjarr në komunën e Vushtrrisë.

VushtrriaCity raporton se malet në fshatin Vesekovc po vazhdon të digjet dhe po përhapet edhe në sipërfaqe më të mëdha.

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …