Ballina / Lajme / Vdes biznismeni i Fas Fud ” Kolonat”
Loading...

Vdes biznismeni i Fas Fud ” Kolonat”

Pronari i Fast Food “ Kolonat” në Tiranë, Arben Burimi ka ndërruar jetë sot pas një infrakti në zemër. Për media nuk është bërë ende e ditur nëse biznismeni ka pasur problem me zemër edhe më par.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...