Ballina / Lajme / Vdes djali i ” Komandant Zogut”
Loading...

Vdes djali i ” Komandant Zogut”

Flamuri djali i komandat Zogut, ka ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë. Ai u operua në Turqi dhe ndrroj jetë pas dy dite të operacionit.

Doktorri turk i cili e kishte operuar ka shkruar në rrjet social se ” Ai luftoj njësoi si babai i tij deri në fund”.

Siç njoftojnë nga familja falja e namazi i  xhenazes së Flamurit do të bëehet para banesës së të ndjerrit në rrugën “Gjorçe Petrov” dhe varrimi do të bëhet pas namazit të drekës.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...