Ballina / Uncategorized / Vedat Kastrati shijon muziken me babin e vet ! (Foto)

Vedat Kastrati shijon muziken me babin e vet ! (Foto)

Këngetari nga Prizreni shijon muziken me babin e vet Isakin shifet ku se bashku bëjne muzikë

Ai kohet e fundit eshte duke pergaditur muziken ku se shpejti do jete ne lansim po kohet e fundit ai mirret pak me babain e vet .

Loading...

Shikoni gjithashtu

Mik & Rrok bombardojnë me ‘Saba’ (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=yVejZSZcQFY Reperat e famshëm Mik dhe Rrok tashmë kanë realizuar edhe një hit tjetër të …