Ballina / Lajme / Kosovë / Vëllai rrah vëllanë në Hajvali të Prishtinës
Loading...

Vëllai rrah vëllanë në Hajvali të Prishtinës

Një person është sulmuar fizikisht nga vëllai në Hajvali të Prishtinës.

Policia e Kosovës njofton se vëllai të enjten e ka goditur me një mjet të fort vëllanë e tij, i cili ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

/KOHAnet/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …