Ballina / Uncategorized / “Veq me ty” Super projekti i ri nuzikor nga GEGA (Foto-Video)
Loading...

“Veq me ty” Super projekti i ri nuzikor nga GEGA (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma të reja muzikore aktualisht kjo industi po sundon Europen. Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është GEGA. Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është GEGA. GEGA sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ Veq me ty” . Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Artisti ne fjal e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shumë e suksesëshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, GEGA është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga – Veq me ty menjëher pas lansimit në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive. Përndryshe GEGA është fans i zjarrt i unikatilit dhe si i till ai po ndjek hapat e ti drejt rrugës së suksesit.https://www.youtube.com/watch?v=KcgoOm0iqf0&feature=emb_title

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …