Ballina / Femra / Modë / Veshjet elegante të meshkujve për vitin 2017
Loading...

Veshjet elegante të meshkujve për vitin 2017

Modelet e shumëta të veshjeve elegante janë të krijuara nga dizajner më të spikatur në skenen e modes.

Këtë vitë do të përdoren më shumë nuancat e errëta,  sako të gjata dhe  pantollona të ngushtë.  Edhe garderobes së meshkujve nuk i është ikur materiali me lule.

/MegaPress/

 

 

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.