Ballina / Show Bizz / Vetëm 12 vjece, një zë i bukur si Marigona Imeri
Loading...

Vetëm 12 vjece, një zë i bukur si Marigona Imeri

Ajo është vetëm 12 vjece dhe ka një pasion për këngën duke qenë një zë i bukur dhe mjaft premtues i skenës shqiptare. Deri tani ka disa këngë dhe me video Marigona Imeri, vajza simpatike që jeton në Bassel të Zvicrës por është me origjinë nga Reqaku i Shtimës. Ajo për moshën që ka jo vetëm është e talentuar por e ftojnë kudo nëpër aktivitete e festivale e deri te programet televizive më të njohura. Marigona sapo ka nisur muzikën dhe ka shumë ndjekës por edhe po pëlqehet shumë, ndërsa ajo për këngët bashkëpunon me Korab Shaqirin dhe me Art Creative Studio.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …