Ballina / Fun / Kuriozitete / Vetura e Cristiano Ronaldos 7000 000…… ( Video )
Loading...

Vetura e Cristiano Ronaldos 7000 000…… ( Video )

Cristiano Ronaldo njihet si njëri nga lojtarët më të mirë të futbollit dhe më i paguari. Ronaldo njihet edhe si një person bamirës për njerëzit në nevojë. Por nuk kursen kur bëhet fjalë edhe për vetura luksoze.

 

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Aktori nga Hollywood- i Morgan Freeman thërret ezanin

Morgan Freeman, ylli i shumë filmave nga të gjitha zhandret, gjatë një vizite në një xhami …